Любов

Чому жінки не знайомляться на вулиці

Точніше, знайомляться, але не з вами. Безумовно, жінки рідше знайомляться на вулиці, і цьому є цілком логічне пояснення.Давайте на чистому, будь знайомство поза соцмереж, будь то вулиця, спортзал, кафе, метро – ґрунтується на симпатії до зовнішнього вигляду людини.

Бо щоб розгледіти його багатий внутрішній світ, турботу, інтелектуальні здібності – одного погляду на пару секунд відверто мало.Коли чоловік підходить на вулиці до дівчини і просить у неї телефончик, пропонуючи поспілкуватися і як-небудь випити кави, він…так-Так, він просто клюнув на її зовнішність, ходу, загальний шарм. Можливо, запах.

Але ніяк не на неї внутрішні якості. Чим симпатичніше або ефектніше дівчина, тим частіше до неї підходять з подібними пропозиціями, тому що зовнішність є одним з важливих факторів, за яким чоловік вибирає собі супутницю життя.Звичайно, якщо після першого кави за зовнішністю не буде стояти інших якостей, друге побачення навряд чи відбудеться, але на момент знайомства чоловік робить перший крок, тому що обрана ним жінка відповідає його розумінню «красивою» (приємною, ефектною, притягальною).

У зворотний бік все складніше, тому що жінкам рідше важлива зовнішність партнера, точніше, вона не входить навіть у десятку найбільш затребуваних якостей, які дами хотіли б бачити в своєму обранцеві.Коли чоловік бачить красиву, в його уявленні, дівчину, його внутрішній радар показує відповідність як мінімум на 50%. Можна знайомитися і намагатися складати пазл далі.

Коли жінка бачить на вулиці чоловіка, він для неї – темний ліс. Що один, що другий, що десятий. Тому що по погляду за пару секунд можна зробити всього пару висновків, серед яких, зовнішність, самооцінка і достаток чоловіки.

Якщо щось з перерахованого імпонує дівчині, з високою часткою ймовірності вона підійде і познайомиться сама. І знають цей феномен чоловіки спеціально в кафе кладуть ключі від машини на стіл… Або входять у приміщення, тримаючи ключі, останнє айфон і новеньку барсетку в руках.І у таких чоловіків знайомств з ініціативи жінки не сильно менше, ніж у самих жінок на вулиці.

Якщо ж ви не даєте жінці ніяких невербальних сигналів про вас як про особистість, з вами і знайомитися не будуть, тому що… Ви – банально кіт у мішку, велика темна пляма зі знаком питання. Якщо вам, як чоловікові важливо, щоб дівчата теж проявляли ініціативу, розкажіть трохи більше про себе. Давайте жінці сигнал, що ви вільні і зацікавлені в знайомствах.

Також ваші шанси на знайомство збільшать зовнішні прояви ваших рис характеру:Любите тварин? Вважаєте себе дбайливим? Поставте котика чи собачку на заставку телефону або купіть чохол з милим кроликом.Зробіть футболку з принтом «Шукаю дружину» або «Я вільний і знайомлюся», це дійсно працює!Користуйтеся хорошим парфумом, носіть аксесуари, одягайтеся хоч трохи стильноВ загалом, надсилайте зовні сигнали, що ви відкриті до знайомств. По дівчині-то все просто зрозуміти: розмір каблука, довжина спідниці і глибина декольте прямо кричать «познайомся зі мною, я готова».

А що в вас говорить про те, що ви вільні?P. S. За спостереженнями серед моїх клієнтів і друзів у соцмережах та ж тенденція.

Профілі з фотографіями чоловіка, його машини і риболовлі з друзями залучають набагато менше уваги, ніж такі ж фото з докладним описом.Буквально 2-3 абзацу під фото жінці досить, щоб зрозуміти, чи її це типаж чи ні. І написати першою, якщо чоловік їй підходить.

Виглядає це приблизно так:Ага, фотографія нова, ну начебто не страшныйКакая-то собака дивна, ой, а він, виявляється в притулок їздив, тваринам допомагав, мабуть, серце доброеВыложил їжу, ого, так це він сам приготував, ось це даПодписи до фото без помилок і навіть кава у нього чоловічого родаА ось тут роздуми на глибоку тему, треба йому написати, пообщатьсяВсе у ваших руках.Читайте також: Що важливо знати чоловікові про розлучених жінок з дітьмиВсепоглинаюча мода на Plus Size: куди поділися спортивні дівчата Повинна жінка з дітьми працювати? (Так, повинна!)Як каршерінг, коворкінг, колівінг руйнують цінності і особистість Чому жінки проти ДНК-тестів на батьківство?P. S.
Деякі пости даного каналу доступні лише передплатникам з-за обмежень, що накладаються Дзеном на фотографії або текст.Підпишіться, щоб читати найцікавіші статті.#психологія жінок #психологія відносин #знайомства з дівчатами #знайомства в інтернеті #знайомства в мережі #психологія чоловіків #психологія спілкування #відносини між людьми #відносини #психологія

Related posts

Leave a Comment