Любов

Знайомство на Фотостране.

У мене ще є історії знайомства в інтернеті і зустрічі в реалі. Згадала свою першу зустріч у Москві з чоловіком, з яким познайомилася ще будучи вдома. У той час я ще активно спілкувалася з іноземцями і ось з’явилася нова соціальна мережа Фотострана.

Там я познайомилася з Олександром Москви (і не тільки з ним) і прості бесіди раптом перетекли в інше русло, дуже особистих і практично інтимних відносин. Іноземці вже набридли, але залишався один іспанець, який жадав зустрічі зі мною і він запропонував мені приїхати до Москви. Я Олександру чесно розповіла, що під час нашого спілкування паралельно листувалася з іспанцем і їду в Москву до нього на зустріч, якщо він хоче, ми можемо зустрітися.

Олександра образило моє спілкування з іспанцем і він зник по-англійськи, а іспанець виявився повним дурнем, якому я дала копняка під зад, для прискорення у бік кордону. Фото з відкритих джерел.Фото з відкритих джерел.

Я влаштувалася в Москві на роботу, у мене стали з’являтися знайомі і друзі, і життя стало дуже веселою, на відміну від нашого маленького і тихого містечка. І тут оголошується ображений Олександр, зрадів, що я випровадила іспанця на історичну батьківщину і запропонував зустрітися терміново в Кузьмінках. Буквально через 2 години.

У мене був вихідний і у моєї колеги теж, яка приїхала до мене в гості. Я вмовила поїхати зі мною, а раптом йому Наталя б більше сподобалася? Наталія дівчина серйозна і до майбутньої зустрічі поставилася дуже серйозно. – Запитала вона У тебе є червоні труси?-Є.

-Закинь їх на люстру. -Навіщо? -Щоб побачення пройшло вдало. Фото з відкритих джерел.

Фото з відкритих джерел.Я як відчувала і буквально перед цим купила собі червоні труси, які тепер намагалася закинути на люстру, але вони зрадницьки звалювалися на підлогу. Наталія мене підбадьорювала, а я починала злитися, що час іде, а я дурницями страждаю і скачу, як ненормальна з тими трусами в руках.

Ура! Вони повисли! Можна йти. До Кузьминок ми добралися за годину. Я подзвонила Олександра, він сказав підійти торгового центру у Макдоналдса, він нас чекає біля входу.

Олександр здивувався, що я не одна, але запросив Наталю з нами. У кафе ми сіли за столик у кутку і стали святкувати нашу зустріч. Олександр був в ударі, жартував, сміявся.

Вечір був на висоті. Фото з відкритих джерел.Фото з відкритих джерел.

Раптом Наталя зазбиралася додому, боялася, що не зможе дістатися в Люберці. Ми пішли всі разом на зупинку. Я була впевнена, що Олександру подобається Наталя, тому що він так мило їй подавав руку, надавав знаки уваги.

І ось вона сідає в автобус, кондуктор оголошує, що це останній, а Олександр вистачає мене в оберемок і починає мене цілувати як божевільний, і в цей момент виходить з автобуса Наталія…

Так, як ви й здогадалися, ми з нею більше не спілкувалися, вона звинуватила мене, що я йому на шию повісилася і взагалі, виявляється я їй позаздрила, що він звернув на неї увагу, а мені треба було в той момент по морді дати. Ось так все просто! А ми ще гуляли з ним по району і цілувалися, як божевільні. Фото з відкритих джерел.

Фото з відкритих джерел.З Олександром було ще кілька зустрічей, але до сексу у нас не дійшла (якщо кому цікаво), а він мені раптом зізнався, що одружений і не проти, щоб я у нього в коханках ходила. Теж такий простий.

З Наталею б вони явно були ідеальною парою. Але не сталося ні в кого з нас. Ми ще іноді зідзвонювалися, поки я не втратила телефон і його номер.

Спогади про нього лише найкращі і я рада, що з ним зустрілася. Якщо б він не був одружений, то могло вийти щось дуже серйозне. А так дуже шкода.

.. Це не реклама Фотостраны, тим більше, що за 12 років вона перетворилася в смітник.
Якщо вам сподобалася публікація підписуйтесь на канал, ставте “палець вгору”. Всім миру і добра!

Related posts

Leave a Comment