Любов

Романтика в червоних тонах.

У романтичних аніме купа красивих тянок (і звичайно кунів теж), але хлопці красноволосые дівчата заслуговують окремої уваги. Тому сьогодні розповім про 3 аніме, де ви можете зустріти “вогняних” дівчат з абсолютно різними характерами і історіями. Червоноволоса принцеса білосніжка.

Тривалість – 1 сезон 12 серій, 2 сезон 12 серій.СюжетШираюки чарівна дівчина з незвичним кольором волосся живе в невеликому селі і займається травничеством, всі жителі приходять до неї за ліками. Одного разу в село приїхав принц, він побачив дівчину і був зачарований нею.

Раджі нахабним чином намагався змусити Шираюки вийти за нього заміж, дівчина була в жаху. Вона зібрала необхідні речі і втекла, по дорозі вона зайшла на садибу відпочити, там вона зустріла принца Зена з його охороною. Чи залишиться вона з ним? Або він виявиться таким же як Раджі?Наречена чарівника.

Тривалість – 1 сезон 24 серії.СюжетЧисэ дівчина не знає щастя, у неї немає ні батьків, ні друзів, тільки хозяйн, який змушує її виконувати важку роботу. Незабаром її виставляють на аукціон і викуповує її за великі гроші чаклун Еліас.

Він неї ходить багато поганих чуток, тому дівчина була налякана, але через деякий час вона розуміє, що все що про нього говорили неправду. Невже вона знайшла справжній будинок і люблячих її друзів? Чи це ілюзія?Світанок Йони.Тривалість – 1 сезон 24 серії.

СюжетЙона звичайна принцеса не знає турбот, яка живе в любові доброго батька. Скоро їй виповнюється шістнадцять років на її день народження приїжджає друг дитинства Су-Он, вона в нього закохана і просить батька дозволити їй вийти за нього заміж, але він проти такого союзу. У ніч дівчина вирішується сходити до батька і поговорити з ним ще раз, але картину яку вона бачить, заходячи в кімнату, вражає Йону.
Її коханий вбиває батька, вона выбигает звідти, але варта намагається перехопити дівчину. Її рятівником стає генерал Хак ще один друг дитинства, він розправляється зі вартою, вистачає Йону і вони тікають. Що ж тепер буде з дівчиною? Чи зможе Хак завжди оберігати її?

Related posts

Leave a Comment